| Kity22 a întrebat:

Salut, as vrea niste idei cum as putea sa ma ingras? Mananc destul de mult, si iau si vitamine, dar tot nu se pune nimic pe minesad
Cine stie astept idei pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Incearca untura de peste si o lingurita de polen proaspat!

| zhenkyn a răspuns:

Ce varsta si cate kg ai? Cunosc unii oameni care mananca foarte mult dar tot nu se mai ingrasa. Poti sa incerci sa te adresezi la un medic dietolog care sa-ti compuna o dieta

| gabygi a răspuns:

Nu te stresa inca cu ingrasatul alti vor sa scape de grasime (oribila) si tu vrei sa te ingrasi chiar asa de slaba esti de nu te suporti fa-ti un regim alimentar mai bogat si ai sa vezi urmarile daca nu o sa regreti treaba ta

| Kity22 explică:

Multumesc de sfaturi de crescut nu cred ca o sa mai cresc, am 22 de ani, inltimea de 1.68 si 45 de kg, chiar mi-ar placea sa pun cateva kg pe mine...mersi de sfaturi

| 2for2 a răspuns:

Poate fi genetic. Odata ce mananci sanatos si i-ti iei toate vitam. eu zic sa nu te stresezi.

| TeodoraG a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iei vitamine multe pentru ca atunci cand vor actiona (chiar peste ani) te vei ingrasa foarte mult si iti vei dori sa devi slaba. Daca esti in crestere cred ca este bine mai intai sa cresti suficient si apoi vei mai pune pe tine cateva kg.