| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt pe clasa 6 si port marimea 32 la sutien. Nu stiti niste exercitii de gimnastica pentru marirea sanilor

multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Ai rabdare... Nu exista asemenea exercitii, insa sunt anumite creme sau unele alimente care ajuta la dezvoltarea sanilor. Nu iti recomand sa folosesti nimic, inca.
Cum am mai zis: ai rabdare, esti mica... Nu iti mai face asemenea griji, pentru ca e prea devreme.
Asteapta cativa ani.
Inca ceva: nu e prea bine sa porti mereu sutien, asa mi s-a zis mie. Cel putin acasa nu il folosi pentru ca el nu lasa sa ti se dezvolte sanii...
Succes!happy

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Gimnastica pentru marirea sanilor? Hai ca asta a fost buna rolling on the floor
Nu exista asa ceva.Sanii cresc de la sine.Nu exista ceaiuri/alimente/fructe/exercitii care sa mareasca sanii.
Esti abia in clasa a 6 a, esti inca tanara, sanii tai sunt in crestere, nu ramai cu dimensiunea asta pentru totdeauna.

| micutsa19 a răspuns:

Hmmm nu cred ca exista asa ceva,,, daca era nu se mai inventau silicoanele,,, si totusi ai timp sa iti creasca incepand de acum in colo vei incepe dezvoltarea!