| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a-6 si am port 32 la sutien. Nu stiti niste exercitii de gimnastica ca sa-mi crasca sanii?

multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

La varsta asta nu ar trebui sa te preocupe marimea sanilor. O sa creasca ei.
Toate la vremea lor.winking

| Tsunade99 a răspuns:

Avand in vedere ca ai inaltimea 1.45 nici nu trebuie sa porti sutien.

| Bogdan009 a răspuns:

Pai in general din cate stiu eu sani cresc da faci miscare si mischi
na nu sunt sigur ca totusi sunt baiat laughing

| kurinkita a răspuns:

Voi chiar aveti impresia ca marimea tzatzelor si a pienisului ramane la fel ca cea din clasa a VI-a!? Ho, muiere, tzatzele inca iti vor mai creste, mult si bine, pana prin a XII-a inca.

| TattoosPiercingsPlugs14 a răspuns:

Si port*
creasca***
sorry!

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

In clasa a-6a nu trebuie sa ati creasca sanii ei cresc asa cum te dezvolti tu asa cresc ei si nu exista exercitii de genul