| denigood a întrebat:

Salut sunt un baiat de 11 ani si vreau sa va pun o intreabare : toti stiu ca acum incepe maturiatea si la baieti avem niste bulinute la tate si eu in partea stanga nu o am! este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Carton a răspuns:

Eu stiu ca alea raman acolo, dar nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi pentru acele bulinute, credeam ca vorbesti de sfracuri.

5 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Depinde ce bulinute, presupun ca te referi la "sfarcuri", nu este normal sa nu o ai, chestia aia o ai de cand te nasti, si ramai cu ea pana mori ( daca nu cumva faci vreo prostie ).

| Carton a răspuns:

Toti prietenii pe care ii am au acele "bulinute" desi au peste 15-16 ani, rhadan daca esti tampit nu mai duce omu in eroare, nu este normal sa nu ai sfarcuri lol

| rhadan a răspuns:

Nu e grav nici macar nu te afecteaza in vreun fel asa ca nici o grija nu te speria

| denigood explică:

Pai da... eu am auzit ca la 13 ani bulinutele acestea se sparg... si daca nu o am e ceva grav?

| denigood explică:

Nu sfarcuri... am in sfarcuri un fel de bulinute sad