| Asaftei_Eduard_1997 a întrebat:

.am o problema..maine dimineata vreau sa ma tund si nu stiu cum sa ma tund. Sunt baiat si pana acum m-am tuns normal si cu mai mult par ca sa imi acopar pata. In fine, vreau sa ma tund ca ceilalti baieti adica cu 1 in parti si sus cu foarfeca dar am o "pata" semn de nastere - chelie in partea stanga si nu stiu daca mi-ar sta bine si as putea sa o acopar. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Eu iti recomand sa te tunzi cu 1 sau 2 in parti, dar sus doar sa il răresti si sa ii iei varfurile odata la 1 luna si lasa-ti parul lung sus, pana pe la nas, astfel poti sa il dai intr-o parte si sa iti acoperi acel semn cu pletele (si putin ridicat in sus).
De asemenea ai putea sa il dai si pe spate, dar o sa se vada pata.
Si intereseaza-te de un frizer bun, sa aiba rabdare, nu sa te tunda in 5 minute.
Funda?

2 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Cere sfatul frizerului, sunt sigura ca stie ce ti se potriveste.

| AlexNab0k0v a răspuns:

Fii rebel. Lasă-ți părul să crească. Nu te tunde. O să-mi mulțumești mai târziu.