| PLCSDU a întrebat:

Sunt un băiat de 14 ani și am probleme cu părul, mai exact îmi cade. Este normal sa imi cadă aproximativ 30 de fire de păr in timpul spălării? Țin sa menționez că părul meu este de mărime medie(aproximativ 12 cm)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal sa cada in jur de 100 de fire pe zi!