| Vasilină98 a întrebat:

Tatăl meu este înalt are cam 1, 86, iar mama mea are doar 1.60m și eu am 14 ani și sunt cam cât mama mea la înăltime, puțin mai înalt. Este posibil să ajung până la 17 ani la înaltimea tatălui meu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 18 ani ai tot timpul. pana la 15 ani nu aveam nici 1.50, si acum am peste 1.80 decii-- timp si rabdare.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Genetica are multe ciudatenii. Din doi parinti blonzi se poate naste un copil brunet. Deci este posibil orice si tendinta noilor generatii este de crestere.

| madalinanadreea25 a răspuns:

Nu cred

| alincik900 a răspuns:

Si normal ca o sa mai cresti pina la 21 de ani baietii cresc