| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Dapoxetina ( am inteles ca denumirea comerciala este Priligy )?
Unde gasesc si cat costa?
Am fost la medicul urolog si mi-a recomandat aceste pastile (pentru ejaculare precoce ) - 20 la numar, una pe zi ( 30 mg ). Am vazut pe net ca sunt mai multe feluri, unele foarte scumpe, altele mai putin scumpe; cele scumpe se folosesc inaintea actului sexual, iar cele mai accesibile - tratament ( x zile )... Dar nu am gasit concret unde gasesc si cat costa, am fost la 6-7 farmacii ( Donna si Belladonna ) si nu aveau [ mie pe bilet doctorul mi-a scris decat Dapoxetina, si de 2 zile am intrat pe net si am aflat ca se gaseste sub numele de Priligy ]. Stie cineva unde pot gasi? Si cat costa? Si daca se afla pe lista medicamentelor compensate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Este un medicament destul de nou si periculos, daca nu gasesti ai putea folosi in loc Anafranil, face exact acelasi lucru, dar nu ti l-as recomanda nici pe acesta, cea mai fericita si naturala solutie la problema ta este circumcizia.

| anonim_4396 explică (pentru Veme):

Unde pot să fac circumcizie?

| picius a răspuns:

Salut

Incearca sa tii o cura cu produsul asta. O sa vezi ca dupa 1 - 2 luni o sa ai alte performante sexuale
http://track.climaxcontrol.ro/......x-Control/

| Marius070 a răspuns:

Salut! Citeste de ce nu este ok dapozetina, si ce efecte secundare are : https://pastilepotenta-24.ro/dapoxetina-priligy/

| kuboice a răspuns:

Salut.Aceeasi problema am si eu.Cum si cat ai lut tratamentul si daca a avut rezultatele dorite.Merci.