| Gorea66 a întrebat:

A folosit cineva Derminax pentru acnee? daca da ce efecte ati avut cu el? ..pls?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LexaEAG a răspuns:

Eu una nu am acnee,ocazional cate un cos pe ici pe colo,lucru care ma inebuneste efectiv,asa ca am inceput si eu sa fac cercetari care mai de care pentru a gasi un tratament care sa functioneze fara efecte secundare,pana cand am descoperit Zineryt la o prietena,iar apoi am aflat de la un baiat care cu trei luni in urma era deja intr-o stare avansata de acnee ca nu mai are niciun cos pe fata datorita acestui produs,lucru care m-a determinat sa ma duc sa-mi cumpar si eu,de fapt a fost complet gratuit,adica m-am dus la doctorul de familie,iar apoi la farmacie, si nu am scot nici macar un leu din buzunar, si am ramas muta de uimire, constantand ca in cateva ore de la aplicare produsului cosurile erau uscate complet, iar peste 2-3 zile aceste disparuse, fara nicio urma, asa ca eu iti recomand calduros Zineryt fiindca nu este o risipa de timp, de bani si de frustrare continua.