| anonim_4396 a întrebat:

Acum 1 saptamana am fost la strand, am stat de la 10 dimineata pana la 6 dupa-masa m-am inrosit pe tot corpul iar acum ma decojesc. O sa ma decojesc pe tot spatele, piept, burta si umeri. Ce crema/solutie imi recomandati pentru a ma decojei mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| basty31 a răspuns:

Iaurtul.serios.sper sa te ajute

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Voi nu sunteti normali la cap, NU vedeti ca nu e recomandat sa stai la soare in perioada asta. Daca pentru voi cancerul e o joaca cand o sa aveti atunci o sa fie prea tarziu sa regretati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu iaurt,otet si altele m-am dat, vreau creme, sau ceva de la farmacie