| Patry_8214 a întrebat:

Am o problema cam nasoala si am nevoie de ajutor urgent!sad Am stat de la 8 la 11 la soare, intentionam sa ma bronzez, dar nu m-am dat cu crema si m-am ars...In special pe burta si pe fata! Ma ustura si s-a inrosit foarte tare. Mi-am dat cu pudra de talc care a calmat un pic usturimea. Dar nu si roseata! Ceva remedii?sigh Deoarece sambata trebuie sa merg la un eveniment si nu vreau sa arat oribil... Ce o sa fac daca ma decojesc?straight face Help-me! Fundaaaa love struck!big grin Multumesc anticipat!blushing

Răspuns Câştigător
| Andreea_7386 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie, dar m-am dat cu crema de corp, chiar si pe fata whistling. Incearca sa aplici fond de ten cand pleci, mai ales daca ai cu efect calmant

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică o cremă grasă, iaurt, etc.
Pa, pa.