| Mihai2333567m a întrebat:

Salut TPU. Acum aproximativ o luna am facut o intindere de ligament colateral la genunchiul drept cred a durat vreo sapt sa se vindece iar acum 2 zile am descoperit ca daca apas pe ligament cand piciorul e indoit simt o oarecare mica durere iar cand piciorul e intins nu o simt ce credeti ca ar putea fi si cum as putea a o vindeca? Eu merg normal nu simt durere nu nimic cand merg. Tin sa mentionez ca dupa ce nu m-a mai durut cand am facut intinderea nu am facut si exercitii pentru revenire. Astept raspunsurile dvs...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai bine ai intreba un medic.