| biutzaB a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.in urma cu 7 ani am avut rotula deplasata si mi-am pus piciorul in ghips vreo 2 saptamani. dupa aceea cateva luni bune m-am chinuit ca nu mai puteam sa il misc si a fost greu pana am putut sa merg normal.acum dupa 7 ani de zile sunt ok,doar ca am o oarecare sensibilitate, nu alerg, exercitii fizice fac dar nu prea mult pentru ca simt durere si nu vreau sa imi fortez genunchiul si articulatiile trosnesc mai mult la genunchiul bolnav decat la celalalt sanatos.eu nu am facut exercitii de recuperare pentru ca nu mi-a zis nimeni sa fac si va intreb daca are ceva ca nu am facut aceste exercitii specialestraight face. aveam 13 ani cand am patit-o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Http://www.sanatateatv.ro/ghid-terapeutic/artroza/

scrie asa" google.ro>>artoza..si vei gasi o gramada de sfaturi sunt destule medicamente naturiste care te vor ajuta.