| TopCom360 a întrebat:

Acum doi ani am vazut pe cineva ca isi pocnea degetele,m-am apucat si eu sa le pocnesc,chiar si in ziua de astazi, 2 din ele ma dor de la dreapta,da nu pot sa scap de acest "tic".Nu stiu daca categoria este buna, dar poate stiti cum sa scap.
Funda si vot la celelalte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mikynelu a răspuns:

Incearca sa te lasi pentru ca o sa ai pb...mai incolo o sa ti tremure degetele si n o sa mai ai putere in ele

1 răspuns:
| CastorR a răspuns:

Eu imi pocnesc degetele de vreo 6-7 ani, dar nu am probleme...