| Gabi16Messi a întrebat:

acum un an am fost operat de apendicita iar acum ma am dureri tot in genul durerilor de la apendicita numai ca sunt mai jos, pe picior mai exact. Stiu ca nu pot face apendicita de 2 ori dar ma intreb ce poate fi!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Poate fi din cauza la frig, sau ca ridici greutate, dar totusi intreaba medicul.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Poate fi altceva, vezi un medic, e ecografie, nu se știe ce poate fi!

| alexlipo88 a răspuns:

Hmmm... dupa operatie ai ridicat greutati? Ar putea sa fie nervul sciatic cel care doare, si eu am avut probleme de genul asta...consulta un medic si fa o radiografie