| PascuBogdan a întrebat:

Adineaori am fost la un medic urolog si cand m-a vazut mi-a spus ca am venele de pe testicule umflate. Aveti idee despre ce poate fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cauta un alt medic urolog, mai "darnic " cu explicatiile --- este bine pentru tine sa consulti cel putin doi specialisti, in caz ca sunt probleme de sanatate!
Pana atunci, citeste despre varicocel:http://www.teodorbuliga.ro/varicocelul-operatie-clasica-sau-laparoscopica

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca toi ai fost la doctor, de ce nu l-ai intrebat pe el? Ai fi primit cel mai corect raspuns. Puteai sa iei si o funda in buzunar si sa i-o dai.

| j1NNNx a răspuns:

Dar domnule pulsefire, de ce nu ati intrebat doctorul din ce cauza ar putea fi? happy