| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

De la ce poate aparea cancerul testicular la barbati? Este normal sa se vada venele pe testicule?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e normal să vezi testiculul! Acesta stă în mod normal ÎN scrot și nu e vizibil!

| Ether a răspuns:

Parerea mea e sa dai o cautare pe Google: cauzele cancerului testicular. Noi nu suntem de specialitate si chiar daca este cineva, nu iti va scrie totul. E mai bine sa citesti tu.

| IonCalulFemeilor a răspuns:

Salutare TPU. In ultimele zile am avut probleme cu menstruatia. Adica, am tot timpul o durere groaznica cand se intampla. Amantul, Lucian a facut sex cu mine intr o seara, iar a doua zi am inceput sa ma simt rau, pana la venirea ciclului. De atunci simt dureri apasatoare. Am crezut ca este de la penisul lui Lucian, de aceea m-am despartit de el si am ramas la sotul meu, Stefan. El are penisul mai mic, totusi. Si nu ma simt nici satisfacuta si inca mai am dureri. Ce sa fac? Dau funda! Multuuumeeeesc