| mihai4000 a întrebat:

am 1, 73 in inaltime si fac16 ani in martie pana la ce inaltime o sa cresc, ziceti-mi macar cu aproximatie,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand "La Multi Ani! " pentru ieri. Pana la 22-23 de ani tot o sa cresti. Nu poate nimeni sa prevada cat dar vei creste mai mult ca si cei din neamul tau, stiut fiind ca exista tendinta ca tinerii sa fie mai inalti ca rudele de gradul intai si doi. Oricum nu este o regula. Eu am crescut la 1, 89 pana la 14-15 ani si de atunci am ramas tot asa.