| Curioasa12349 a întrebat:

Am 12 ani si 6 luni. si am secretie vaginala! Insa sunt putin confuză! Am citit si auzit ca secretia vaginale este lipicioasa! A mea este uscată pe chilot. Adică cand o ating nu se ia pe mana si nu se simte gelatinoasa, pur si simplu e "uscată" pe chilot! Nu am mâncărimi si nici usturimi, are culoare albă si nu are miros! E vreo problema sau ma panichez degeaba? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rampo a răspuns:

Buna!
E ok, nu te stresa, esti sanatoasa, e normal sa fie asa.
Daca ai dubii iti recomand sa mergi la doctor, decat sa pierzi timp si energie pe internet.
Succes!winking

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns (pentru Rampo):

Daca ai dubii fteo pe ruby

2 răspunsuri:
| Andreeapupilic a răspuns:

Nu te lua dupa Rampo ala! si la mine e la fel ca si la tine si uitate la intrebarea mea si ai sa vezi ca mi, a scris o fata ca e de la ciclu si va aparea in curand