| GIXGXXXX a întrebat:

am 13 ani si nu mai am pofta de mancare poate sa fie si de la librici sau alti viermi intestinali sau de la stres?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate fi de la ambele...fa niste analize

| pietrean a răspuns:

Cand ai "limbrici", de obicei iti este foame! La fel si pe fond nervos! Lipsa poftei de mancare, poate sa fie din diverse motive:lipsa unor vitamine, caldura, o boala oarecare.