| thunder11 a întrebat:

Salut TPU, am 14 ani si vreau pentru 30 de zile sa nu mai mananc dulciuri deloc, eu mananc foarte multe dulciuri pe zi si stiu cat de nesanatoase sunt pentru mine, familia mea mananca foarte multe dulciuri si dulapul este plin de ele, cum as putea sa nu mananc deloc pentru 30 de zile in cazul asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
32 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Userul de mai sus s-a bosumflat ca un copil.

| dddddddddddfffffdfd a răspuns:

30 de zile eun challange mare si o sa ai simptome de sevraj daca tu supravietuiesti pe zahar... daca o sa supravietuiesti o sa fie o decizie superba