| Ssssmokin a întrebat:

Am 14 ani sunt baiat si am o problema cu cosurile ba imi apar...ba imi dispar si tot asa.Ce as putea face sa nu mai apara asa multe sau deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Şi mie la fel.
Mă dau cu Apidermin (cumpărată de la farmacie, 11 lei) şi mai le diminuează, îmi mai curăţă tenul.
Acum nu ştiu dacă şi la tine o să aibă acelaşi efect.
Am o prietenă şi tot cu crema asta se dă şi are acelaşi efect.
Te sfătuiesc să mergi şi la un dermatolog, ar fi mai bine.
Sărbători fericite!

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

N-ai ce. La vârsta ta e hormonal. O să scapi peste vreo trei ani.