| TaviComplicat a întrebat:

Am 15 ani, si de-a lungul timpului am sesizat mai multe probleme legate de penisul meu: niste umflaturi mici langa penis, nedureroase, albe sau de culoarea pielii, cu fire de par incurcate prin ele; de asemenea am si acele papule pe capul penisului; penisul este foarte curbat in sus la erectie (nu pot sa il pun in chiloti decat in sus, altfel ma deranjeaza, la erectie este foarte dur si nu il pot indoi si ma tem ca imi va afecta viata sexuala).
Imi este rusine sa le spun parintilor sa ma duca la medic. Stie cineva vreun remediu "babesc" sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

''Babesc''? Ce remediu babesc am putea sa-ti dam noi sa-ti intrepti blanosu'?
Nu te lua dupa nimeni de aici, ai 15 ani, asa de papa lapte esti? Spune-le parintilor si du-te la medic.
Adica tu esti in pragul de a-ti pierde ciomagu' si stai pe TPU intreband pe altii ce e in neregul cu el, inloc sa te duci la medic straight face straight face
La 20 de ani cand El Zorab o sa de-a ortu' popii sa tragi de TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| DrLolo a răspuns:

NU ÂȚI FĂ GRIJI CORPUL TAU SUFERĂ NISTE SCHIMBARI

| DrLolo a răspuns:

Este importanta igiena ta si ca este usor cubrat nu este nimic grav in asta