| Hennesy a întrebat:

Am 15 ani si de la un timp cand ma aplec imi tremura spatele, la fel si mainile au inceput sa-mi tremure de la un timp si anumite parti ale corpului cand stau in anumite pozitii mai ciudate. Am si o durere de coloana, tin sa mentionez ca stau destul de mult pe scaun. Are legatuea coloana cu tremuratul? Am si o durere in spatele gatului pe acolo am inteles ca ar fi ceva de la coloana cervicala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Potterhead77 a răspuns:

Daca stai mai mult timp in pozitii nerelaxante, sunt sanse sa apara dureri. Daca durerile persista, reconadarea mea e sa vezi un medic