| Alex2526 a întrebat:

am 17 ani si de fiecare data cand ma trezesc pe pieleaa care acopera capul penisului am niste mici taieturi si mi se exfoliaza mereu pielea si raman niste pete rosii|! Ce pot face sa nu mai am nici taieturile nici pielea aceea de se decojeste si ramane rosie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PrisonBreak112 a răspuns:

De asta nu ai cum sa scapi.E din nastere. Poate cu operatii complicate dar nu iti recomand. Pune niste alifie si trece iar intr-o saptamana o sa apara iar

| Kidfromjail a răspuns:

Cred ca toți îți vor spune in comment-uri sa mergi cât mai repede la un medic specialist, decât sa astepti, având in vedere ca nu e normal ceea ce ai legat de problema ta.