| florinsalam123456789 a întrebat:

am 18 ani, sunt baiat, si am o problema cu testiculele. Am unele momente in care imi apar niste umflaturi pe testiculul stang. Sunt tari la atingere si mari cam de vreo 2-3 cm. Am momente cand imi amapr si pe ambele testicule. Nu ma doare la atingere sau daca apas. Dar le simt asa...am cautat mai multe pe net, si chiar nu stiu ce sa cred. Vreau niste sfaturi. Va rog sa fiti seriosi si sa nu va bateti joc. Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ti-ai inceput viata sexuala?
Trebuie sa mergi la medic sa vezi ce este,
Te pup!

| Gabitzu246 a răspuns:

Cand iti apar mai precis? atunci cand faci efort? pentru ca daca este s-ar putea sa ai hernie, incearca sa tusesti si vezi daca te doare in zona aia.

| florinsalam123456789 explică (pentru Gabitzu246):

Sincer aseara mi-a aparut..si facusem efort inainte.dar cred ca cel mai bine e sa merg la medic, dar la ce medic?

| florinsalam123456789 explică:

Si tin sa va zic ca aseara mi-a aparaut si pe penis. pe la jumatatea lui...si chiar la pielea de la cap. acolo se umflase putin