| Cesafac a întrebat:

Am anumite probleme cu penisul, au aparut pe el niste vene. mici si visini, care uneori se ingroasa, vreau sa zic ma spal zilnic si am un miros groaznic in zona genitala, imi iese prin capatul penisului o anumita solutie alba si uneori galbuie, ma mananca capul penisului foarte tare si uneori cand urinez ma ustura, aceasta este o boala? daca da cum scap de ea? Sunt disperat! Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este o infectie genitala, probabil venerica, dar nu obligatoriu. Se trateaza de catre dermato-venerolog. E important sa ajungi urgent la medic, de preferat in 48 de ore de la primul simptom.

| Felys a răspuns:

Posibil sa ai candida, nu aici trebuie sa cauti tratament, pentru a fi sigur ce este si cum se trateaza trebuie sa mergi la medic specialist pentru un diagnostic serios si tratament pe masura

| Niiiicu a răspuns:

Mergi urgent la doctor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai căpătat o infecţie genitală.
Mergi la un dermato-venerolog.
Te pup!