| Sasukesmecherul a întrebat:

am fost la o programare la oftalmolog si am o dioptrie de - 0.25 si doamna doctor mi-a spus ca am o clipire neregulata si ca trebuie sa port ochelari 9 luni.PS: a folosit niste picaturi sa imi mareasca pupila.
Mi-am facut comanda niste ochelari si nevazand bine si mai eram si obosit am ales niste ochelari, nu neaparat pe placul meu. Daca nu imi mai plac pot sa ii schimb? PS am platit si un avans de 150 lei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NYØ2002 a răspuns:

Normal ca poti sa ii schimbi, dai retur si ceri alta pereche de ochelari