| CarlosAttila a întrebat:

Am fost la un prieten acasă mai multi și unul a fumat cred ca etnobotanice pe balcon și tot venea fum în casa un pic, am simțit un miros nașpa și peste nici 1 minut m-a durut capul la tâmple destul de tare iar după 1 oră m-a înțepat în piept timp de 10 minute, acum nu mai am nimic, întrebarea mea este mi-a afectat asta sănătatea sau ceva? Va rog răspundeți-mi serios, sunt foarte îngrijorat, dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu e nici o problemă, stai liniștit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relax, daca ala nu a murit, tu cum ai simtit ceva ramasita de fum nu patesti nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Cduncfujndf a răspuns:

Nu e nici o problemă. E normal că te-ai simțit așa, fumul e foarte puternic, chiar dacă nu fumezi tu. Data viitoare stai puțin mai desparte că s-ar putea să te simți din nou rău.

| idkkkkkk a răspuns:

Cred ca ai inhalat fum si de aia.Si in afara de asta, mai spune i si tu prietenului tau sa nu mai fumeze ca drogurile nu s de joaca...