| AntonioAndrei1234 a întrebat:

am niste bubite mici si albe pe penis, de la ce ar putea fi? Le am de vreo 4 luni. Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să consumi mai puțină grăsime animală.
Oricând poți merge la un control la urologie. Dar trebuie să treci mai întâi la medicul de familie ca să nu plătești consultația care ar fi in jur de 150 de lei.

| alex15ccc a răspuns:

Stai linistit, e normal sa apara la pubertate din cauza hormonilor. sunt un fel de cosuri, numite Papule perlate peniene.

| Ilyas420 a răspuns (pentru alex15ccc):

Toata lumea are? Eu personal nu imi amintesc sa fi avut.

| alex15ccc a răspuns (pentru Ilyas420):

Nu am spus ca toata lumea are