| Flaviu_Bradea_1997 a întrebat:

Daca ai avut un picior fracturat mai poti face sport vreodata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Da, poti.

Sanatate!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sigur ca poti sa mai faci sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sigur că poţi face, sportul este foarte sănătos, nu trebuie să renunţi la el sub nici o formă.
Te pup!

| Flaviu_Bradea_1997 explică:

Multumesc