| mberleal354 a întrebat:

Am o intrebare în legătură cu Skinoren gel, astăzi l-am cumparat si nu stiu exact cum se utilieaza....imi puteti da cât mai multe informatii, dar nu de pe prospect big grin
Este bun la ceva?
Funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun contra acneei
Pai te dai pe toată fața obdata pe zi de inceput ar fi recomandat dar înainte să te dai să îți cumperi un gel de curățare a feței cu care te speli pe fata înainte de a te da cu crema skinoren de la bioderma găsești geluri bune, după ce te dai cu skinoren aplici crema cu protecție solară minim spf 30. altfel nu e prea ok sa te dai cu skinoren și să ieși în soare fara crema cu spf minim 30. succes.