| AlexDamacus a întrebat:

As vrea sa stiu unde gasesc de cumparat cel mai ieftin Iphone. Fundita celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

De cat sa-ti iei prostia aia de iPhone mai bine ti-ai lua un telefon cu android.
Dar daca ma uit mai bine la numele tau de utilizator, imi dau seama ca o iPhone-ul este-n targetul tau.
Numai ratatii care se cred "bossi" si "smecheri" vor iPhone sa vada lumea ca ei "este" bazati. happy
Dar in realitate daca-ti dau o palma pici jos cu toata smecheria ta cu tot.
Esti prost, frate, impusca-te...
sau ma rog, nu esti frate, fiindca mi-ar fi rusine ca fiu ruda cu unu ca tine.