| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.
Ma doare tare urechea, si mi-a iesit un fel de ciuperca sau nu stiu cum s-o numesc...Se poate intampla ceva? Ce ma sfatuiti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Salut.

Mergi la un doctor.

Pa-pa.

| vRemi a răspuns:

Tot ce pot sa iti spun este ca doctorul ar fi cel mai bine in stare sa iti ofere un sfat.

| StefanERC a răspuns:

Http://www.sanatateatv.ro/ghid-terapeutic/infectiile-urechii-externe/

Aici sunt prezentate bolile urechii externe. Te sfatuiesc sa citesti to si sa vezi ce se potriveste cu ceea ce ai tu.
Dupa ce ai o idee despre ceea ce suferi te rog sa mergi sa te consulte medicul.

| Birtia_Adelin-marius_1998 a răspuns:

Du-te la un medic ORL, el va sti cel mai bine ce este cu tine happy

| Gabriel_Al-hamid_1996 a răspuns:

Du-te cat mai repede la doctor