| HimSnow a întrebat:

am o mica/mare problema cand vorbesc ma balbai destul de mult, stie careva de ce sau cum pot sa scap de asta? (nu cu anumite persoane, in general)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Deja ceri sfatul nostru, deci ai nevoie de mai multe persoane pentru a scapa de asta, asa ca una in plus nu strica, si acea una in plus e un logoped. E singurul care are sanse sa te ajute.