| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica probblema! sunt un baiat de 16 ani am 1.75.tatal meu are 1.74.iar mama 1.60.este posibil ca pina la 18 ani sa cresc la 1.88,daca nu voi practica nici un sport! cit e de normala inaltimea mea la 16 ani. THX anticipat! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ASASINIS a răspuns:

Hmmm...este foarte interesant si cei drept esti cam inalt pentru varsta ta! cred ca ai putea sa ajungi la 18 la acea inaltime dar, tu esti speriat sau nu?

6 răspunsuri:
| RăzvannRăzviii a răspuns:

Esti foarte inalt, daca e sa faci un sport fa tenis... iti intaresti articulatii si iti antrenezi musculatura... happy SA NU FACI: VOLEI, BASKET, ca dupa ajungi la 2 metri laughing

| ASASINIS a răspuns:

Ma bucur ca tiam putut fi de ajutor si mersi ca mi-ai dat o funda! A si apropo la ce poza ai se pare ca esti fan Naruto! Bravo!

| selfie a răspuns:

Eu am 13 ani. Peste o luna fac 14. Am 1.72. Varul meu are 16 ani si are 1.86. Eu zic ca e bine la 16 ani sa ai 1.75.

| LuisEdward a răspuns:

Eu am 15 ani si am 1.83

| JaM1 a răspuns:

Este foarte ok... eu am 15 ani si am 1, 79. si am colegi in clasa care depasesc 1, 90 asa ca nu iti fa griji.

| Ένeliиe a răspuns:

Wow.:o