| harrytomlinson a întrebat:

Am o mica problema, de ieri am observat niste pete albe-galbui pe lateralele limbii. Tin sa mentionez ca astazi am finalizat tratamentul de 10 zile pentru infectia cu helicobacter pylori. Ma puteti ajutaa cu niste pareri? Multumesc aniticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MedLife a răspuns:

Cauzele aparitiei acelor pete albe sunt mai multe sau poti avea doar o simpla acidoza. Iti recomand sa mergi la medicul tau de familie sa te examineze sa-ti spuna clar ce ai. Si daca e sa ai ceva se trateaza, dar nu se trateaza de la sine.