| deedeeutsa a întrebat:

Am o mica problema. Sunt fata, 19 ani. De vreo 2 saptamani simt niste zbateri la sanul stang, mai exact pe laterala, exact cum cade mana stanga. Acum au aparut sub san, tot la coasta, unde e situatia splina. Sunt ca niste palpitatii, ca niste zbateri de muschi. Le am de vreo 4-5 ori pe timp de zi si nu stiu de la ce pot fi. Mai am mici batai aritmetice ale inimii, dar nu ma doare nimic. As vrea sa stiu daca acele zbateri ar trebui sa ma ingrijoreze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o scadere de calciu/vitamine.
Mai bine ai face un set de analize, cel putin, o vizita la medicul de familie.
O seara buna happy