| thunder11 a întrebat:

Salut TPU, am o pata de culoare maro destul de mica pe nas de vreo 2 ani si nu dispare cu nimic, nu ma doare cand ma ating si nici nu simt nimic, e ca si cum m-a desenat cineva cu o carioca maro, aveti idee cum fac sa scap de ea? Efectiv m-am saturat sa o am de 2 ani de zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Posibil sa fie o alunita. Chiar tu spui ca este destul de mica. Cel mai probabil doar tu o vezi si te simti deranjat/a de ea. Las-o in pace.