| Beatrice007 a întrebat:

Mi-a aparut un cos sub piele si il am de cativa ani..nu am consultat niciun medic in legatura cu asta..nu ma doare doar ca ii simt prezenta cand il ating. E destul de mare. Aveti idee ce poate fi si cum pot scapa de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intrebarea este foarte inteligenta! Nu te duci la un medic care poate vedea despre ce este vorba si intrebi pe un site, niste oameni care nu pot vedea si nici nu sunt de specialitate!