| Dary_Darius_1995 a întrebat:

Am o problema
Am o durere foarte mica la plamanul stang si am infectie in gat, ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti localiza tu, subiectiv, asa bine o durere.
De unde stii ca ai infectie in gat? Si daca stii de la medic de ce nu i-ai zis si de acea durere?
Du-te la un control. Nu iti putem zice noi ce ai. Poate si si infarct pulmonar, de unde sa stim ce e?

| AnthonyWhite a răspuns:

Apa la plaman dupa ploaia de ieri!

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Cel mai indicat este sa te duci la un doctor, e posibil sa fie o durere musculara si sa o confuzi tu cu o durere la plaman. Cat despre infectia in gat, este posibil sa fie doar rezultatul unei banale raceli. Cel mai bine este sa te duci la doctor, sigur cineva specializat va sti care este problema.Sanatate multa!