| Mego123456789 a întrebat:

am o problema.
Am o multime de cosuri pe frunte, le am de cand ma stiu.
Am 21 de ani cum scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Stii cum am scapat eu de acnee? Am folosit crema pe baza de benzoyl. Face minuni, ma jur.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu sunt cosuri, ci urmele lasate de ele. Cosurile se usuca si cad dupa aproximativ 7 zile. Poti sa incerci niste creme dar mai bine mergi la un dermatolog sa iti recomande. Incearca sa fi mai strict cu igiena pe fata, ajuta mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de mult de zis si mna, cred ca te intereseaza daca chiar te-ai saturat asa ca citeste astea ca sa iti dai seama ce tip de acnee e si... imi e lene scuze, pace si sanatate!^^
https://www.pasagera.ro/am-acnee-cum-procedez.html
https://www.pasagera.ro/cum-tratam-acneea.html

| Rihhana1 a răspuns:

Incearca infuzie cu musetel si diferite masti pentru ten cu argila sau carbune.

| FolosescTpu a răspuns:

Zineryt, gasesti si la farmacii. thanks me later