| MiCuLuTsA a întrebat:

Offf fetelor am si eu o problema minora dar as vrea sa o rezolv
am pe frunte niste cosuri mici, mici dar sunt multe as vrea sa scap de ele
dar nu stiu cum

3 răspunsuri:
| EraGGon a răspuns:

Pai dupa ce faci baie sa te dai cu sapun special pentru fata si dupa aia te dai cu corector pe ele ca nu se mai vad se usuca si dispar dupa aia si ai grija sa nu pui mainile murdare pe fata ca o sa faci cosuri si sa nu lasi nici pe altcineva sa iti puna

| Maraaa a răspuns:

Iti recomand Zineryt

| Aicha_7433 a răspuns:

Am avut aceeasi problema.
foloseste o solutie de la clearskin si iti vor disparea toate punctele albe negre.petele.winking