| CNot3 a întrebat:

Am o problema de cate-va zile, mai exact:
Inpic in zona burti sub buric ma doare simt ca si cum n-am facut treaba mica, dar eu an facut si ma inteapa!
Uneori cand ma ridic ma doare foarte tare in zona aia sua daca ating acolo!
Sa mentionez ca am 14 ani si nu am avut aceeasta prolema paba acum!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| St4ck1337 a răspuns:

Probabil ca ai facut mult sport si ai alergat si acum ti-au obosit muschii...am patit si eu..incearca sa te duci la medic! Funda? happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic!

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ai o infectie urinara sau nisip la rinichi.
Mergi la medic sa faci niste analize medicale, sa poti afla adevarata cauza, ca sa te trateze.

| cevdet a răspuns:

Asculta de @ Jullianna. O raceala, o infectie, nu e de glumit.