| Salltare a întrebat:

am o problema. Din copilarie am avut un punct negru in buric acum la 16 ani mi-a iesti putin inafara este tare, se misca si il simt cand il ating. Ajutor. As vrea sa stiu ce este si cum scap de el

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Punctele nu sunt chestii in relief, sunt ceva desenat pe burta, in cazul tau. Banuiesc ca, ceea ce iti iese din buric poate fii o alunita!

1 răspuns:
| Constantin2728 a răspuns:

Aceași problema am și eu acum, tu ce ai făcut? Se mai ține foarte bune și cred că o să cadă