| tudorfortnite23 a întrebat:

Am o problema.
Ieri am gasit o seringa pe jos si m-am uitat la ea si am vazut ca are ceva in ea.Un prieten mi-a zis sa ma intep cu ea pentru 10 lei.Am acceptat iar azi nu ma simt bine.Am febra, sunt palid si ma doare gatu tare.Ce pot sa fac? Va rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bă, esti nebun! Chiar iti pui viata in pericol pentru 10 lei? Tai-o cu tac-tu la spital, sa nu cumva sa ai nevoie de popă.

| Adry05 a răspuns:

Așa o fi început și coronavirus în china rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

| Sofer a răspuns:

Chiar asa frate? laughing fugi la spital.

| alina2k18 a răspuns:

Troll

| ancaval a răspuns:

Pentru 10 lei? Doamne ferește. Și mai vrei seriozitate din partea noastră. Mergi la medic, copile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai Tuborg virus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru 10 lei e posibil cu buna știința și nesilit de nimeni sa îți fi distrus viata 4 ever doar o mare minune te poate scăpa data viitoare ai grija ce faci pentru niște bani de nimic

| Ely1234567 a răspuns:

Mergi la medic cât poți de repede...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pentru 20 de lei te arunci intr o fantana?
promit ca tii dau

| Bozgi200 a răspuns:

Sa mergi la urgențe cu seringa

| nojudgements a răspuns:

Sa nu mai fii prost, asta ar trebui sa faci! Ne meritam soarta cu asa încuiați la minte!
Cum sa faci asta? Cine stie cine s-a injectat cu aia, cine stie ce infecție ai căpătat! Riști sa fi luat vreo boala de sânge, SIDA, HIV si altele la fel de grave.
Mergi la medic pentru consultații si pentru analize la sânge. Asta poți face!