| PinkDea a întrebat:

Am o problema Q~Q ieri ma trasc curentul foarte putin si a inceput sa mi se umfle urechea foarte tare si a inceput sa ma doare foarte tare.Ce sa fac? se poate sa am vreo problema la ureche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| schmoll a răspuns:

E de la curent, baga o tigare in urechea opusa

| Lora1 a răspuns:

Trebuie sa pui vata in aceea ureche si ai sa vezi sa iti va trece! dar sa nu bagi multa vata!

| GirlAlexia a răspuns:

Du-te urgent la doctor e posibil sa ai Otita o boala a urechii! Auzi cu urechea? daca nu inseamna ca ai Otita daca da nu ai Otita.