| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am o problema,pe capul penisului mi-a aparut o pata rosie, recunosc ca m-am masturbat putin ieri sa fie de aia? Mentionez ca sunt virgin. FUNDA.
PS:sunt cam speriat, va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| popeasca a răspuns:

Nu te mai speria si du-te la doctor. Nu e de la masturbare, altfel am face toti pete rosii happy

| xIonutzu a răspuns:

Nai nimic si eu am patit aseara ca si eu m-am masturbat aseara laughing) si toto asa era si de dimineata nu mai avea nimic stai calm