| anonim_4396 a întrebat:

am o problema.Simt ca am pulsul mare, imi bate inima rapid, inclusiv cand pun mana pe frunte simt asta, sau chiar cand pun piciorul in pamant, si asta mi se intampla de ceva timp incoace. Faza e ca am o alimentatie foarte proasta, mananc dulciuri fara oprire in fiecare zi, la fel si cu cola, beau cola aproape in fiecare zi cate 0, 50 litri. + ca stau la pc undeva in jur de 7-8 ore pe zi (in zilele in care nu joc fotbal, adica luni, marti, miercuri, vineri si sambata).Tin sa precizez ca in ultimul timp am luat si vitamina c. (am 17 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai da, si ce vrei sa iti spunem noi? Ia si mananca ca lumea, apoi mai discutam.

| MisakoMakrika a răspuns:

Ar trebui sa nu mai bei asa de multa cola ar fi bun un pahar pe zi, si ar trebui sa mananci macar 1 fruct, si eu am patit asta, e foarte bine ca iei vitamica c -Eu zic sa nu mai consumi atat dulce, sper ca ti-am fost de ajutor