| xportocalax a întrebat:

Salut tuturor. Care este parerea voastra despre cea mai buna alimentatie pentru a creste masa musculara.Am auzit multi ca masa de zi cu zi trebuie sa contina multe proteine si sa ai vreo 6-7-8 mese pe zi. Fac sala de ceva timp si doresc sa am o alimentatie cat mai corespunzatoare pentru marirea masei musculare. Astept raspunsurile voastre, exact cu mancarea care ar trebui sa o mananc in timpul saptamanii ( Luni,Marti. Miercuri,Joi,vineri,Sambata, Duminica.

P.s : Fara prostii gen creatina, pro mass si altele. Fundita!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu vrei totu pe tava, ce vrei tu se obtine dupa 1 an in care tii un jurnal de alimentatie si vezi ce functioneaza si ce nu.

Anagajeaza-ti un nutritionist daca vrei sa-ti faca unul de genul.